2013.11.05

Advokatė Jurga Gradauskaitė seminare pristatys Creative Commons (Kūrybinių bendrijų) licencijas

2013 m. lapkričio 7 d. Lietuvos technikos bibliotekos organizuojamame seminare advokatė Jurga Gradauskaitė skaitys pranešimą tema „Creative Commons (Kūrybinės bendrijos): licencijų suteikiamos galimybės“.

Creative Commons (liet. – Kūrybinės bendrijos) yra tarptautinė organizacija, siekianti supaprastinti keitimąsi autorių teisių saugomais objektais, ypatingai internete. Organizacija suteikia intelektinės nuosavybės teisių savininkams, siekiantiems dalintis savo kūrybinės veiklos rezultatais, visuotinai prieinamas teisines ir technines priemones tai atlikti. Creative Commons pasisako už laisvą savanorišką dalijimąsi mokslo ir meno kūriniais, atvirą prieigą (angl. – open source), atvirą mokymąsi (angl. – open education). Jurga Gradauskaitė yra Creative Commons Lietuva komandos narė.

Lietuvos technikos bibliotekos organizuojamas seminaras skirtas specialistams, atsakingiems už bibliotekų, jų išteklių vadybą, pristatymą visuomenei, ir pan. Daugiau apie renginį galima sužinoti paspaudus nuorodą: http://www.tb.lt/Naujienos/renginiai.htm.